• UYGAR EVDEN EVE NAKLİYAT A.Ş
  • Ev Ofis Fuar Taşımacılığında Lider Firmanız UYGAR Nakliyat Her Zaman Çözüm Ortağınız Olmaktan Gurur Duyuyoruz.
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://tr-tr.facebook.com/UygarEvdenEveNakliyatDepolamaHizmetleri
 • https://plus.google.com/u/0/+BenceBaranca
 • https://www.twitter.com/@sorunsuztasin
HİZMET BÖLGELERİMİZ

EVDEN EVE NAKLİYAT

15.06.2018İstanbul eden eve nakliyat
 sektöründe 1994 yılında itibaren faaliyet gösteren İstanbul merkezli firmamız,şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat konusunda tecrübeli kadrosu ile 7/24 hizmetinizdedir.
 EVDEN EVE NAKLİYAT

Şirketimiz ev nakliyatınızı sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapmak için tüm bilgi ve birikimlerini hizmetinize sunmaktadır. Evden eve taşımacılıkfirmamız geniş kapasiteli ve son model araç filosutecrübeli eleman kadrosu ile evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, büro ve ofis taşıma, banka taşıma, fabrika taşıma, sahne sistemleri taşıma, askılı tekstil taşımalarınızı sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Evden eve nakliye firmamız tüm taşınma ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Şehiriçi nakliyat veya şehirlerarası nakliyat için deneyimli taşıma personelimiz taşınma öncesi tüm ev eşyalarınızı uygun ve kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlemekte ve nakil için hazır hale getirmektedir. Eşyaların ambalajlanıp araca yüklenmesi ve yeni adresine aktarılması aşamasındaki çalışmalarınız titizlikle yürütülmektedir.

Ülkemizde evden eve nakliyat sektörü hammalıktan öteye gitmeyen basit bir iş olarak görülüyor. Çünkü insanlar sadece nakliye firmalarının eşya taşıdıklarını zannediyorlar. Fakat işin önemi sadece eşyayı sırtlayıp taşımak değildir. Kusursuz bir nakliye hizmetinde lojistik altyapı, bilgi, tecrübe çok önemlidir. Eğer tecrübe ve bilgiden yoksunsanız hiç bir şekilde nakliye hizmetini kusursuz bir şekilde veremezsiniz. Daha önce taşınma işi gerçekleştirdiyseniz mutlaka sorunlar yaşamışsınızdır. Sorunların yaşanmasının nedeni taşımacılık işlerinin hafife alınmasından kaynaklanır. Bu nedenle taşımacılık hizmetlerinde daha iyi bir hizmet alabilmek istiyorsanız nakliye işini profesyonel olarak yürüten firmamız UYGAR NAKLİYAT‘ı tercih edebilirsiniz.

 EVDEN EVE NAKLİYAT

Firmamıza Eşya Taşıtmanın Avantajları

 •  » Sigortalı taşımacılık
 •  » Küçük ve büyük araç seçenekleri
 •  » Depolama hizmeti
 •  » Geniş kapsamlı taşıma sözleşmesi
 •  » Eşyanıza uygun kaliteli ambalaj malzemesi
 •  » 7/24 hizmet


Firmamıza Eşya Taşıtmanın Avantajları

UYGAR Ev,Ofis Taşıması ve Danışma Hizmetleri Şehiriçi Şehirlerarası Nakliyat Kurumsal  'Nakliye'Şirketi Olup 1953 Ten Bugüne Siz Değerli Müşterilerimize Sorunsuz Hizmet Vermekten Gurur Duyuyoruz.Uygar Nakliyat Çalışma Sistemi:Taşınıcak Evinizde Bulunan Eşyalarınız A'dan Z'ye Ambalajlanır Avize,Beyaz Eşya,Kırılıcak Eşyalarınızın Toplanmazı Uzman Ekibimiz Tarafından Gerçekleştirilir Mobilya Eşyalarınız De-Monte Edilir Aynı Şekilde Diğer Evinize Kurulumu Yapılır.Taşınan Eşyan'ın Sigortası Firmamız Tarafından Ücretsiz Olarak Yapılır. Sizin Yapmanız Gereken Sadece Taşınma Gününüzü Belirleme Ve Bizimle İletişime Geçmeniz ''%100 Müşteri Memnuniye Sağlayan Tek Evden Eve Nakliyat Şirketiyiz''...''%100 Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Tek Evden Eve Nakliyat Şirketiyiz'' 
 

 Taşımacılıkta UYGAR Nakliyat Farkı

 Evden Eve Nakliyat, "İSTANBUL Evden Eve Nakliyat 'ta güvenli taşımada en doğru adres" parolası ile hizmete İstanbul Ataşehir de başladığı o zamandan bu zamana hedeflediği tüm başarıyı ve müşteri memnuniyetini kazanmış, bu memnuniyet ona güven olarak yansımış, birçok nakliye hizmetini başarı şekilde gerçekleştirme aşamasında ona destek olmuştur.

İSTANBUL Uygar Evden Eve Nakliyat Taşımacılık, hızla gelişen Türkiyemizin bu hızlı gelişmesinde birçok katkısı olan illerimizden İSTANBUL ve ilçelerinde ataşehir evden eve nakliye hizmetlerinde öncülük eden ürettiği çözümlerle, müşterisine kendisine güvenini kazanmasını sağlamış, evini huzurla taşıma adına birçok nakliye firmasına işin nasıl yapılacağı konusunda bilgi sahibi olması yönünde yardımcı olmuştur.

Uygar NAKLİYAT ,sektöründe lideri olduğu  evden eve nakliye firmaları içerisinde, hem kaliteyi sunarak, hemde müşterisini ekonomik açıdan rahatlatan evden eve nakliyat ücreti sunarak firmalar arası rekabetten uzak kalmış, diğer firmaların aksine her aldığı hizmeti hakkı ile yerine getirmek konusunda ciddi çalışmalar yürütmüştür.

 

Evden Eve Nakliyat, müşterisine hizmet öncesi nasıl bir nakliye beklediğinin analizini yapma adına temcilcisi vasıtası ile bazı sorular sormakta, aynı şekilde müşteriden gelen beklentilerin ve jizmetin işleyişi ne şekilde olacak kullanılacak yöntem konusunda, evden eve nakliyat asla taviz verilmeyecek şekilde sistemimizi anlatmaktadır.                               
                               UYGAR Ev,Ofis Taşıması ve Danışma Hizmetleri
                                           ''İYİ DÜŞÜNÜN İYİ TAŞININ''
                                 Ataşehir (0216) 572 12 18 Beyoğlu (0212) 235 07 09 
                                    Web Sitesi:www.uygarevdenevenakliyat.com
EVDEN EVE NAKLİYAT
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret3484
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.60955.6320
Euro6.42716.4528
Hava Durumu
Anlık
Yarın
19° 22° 11°
Takvim
Saat
EVDEN EVE NAKLİYAT